Informacja nt. zgłoszenia beneficjentów rzeczywistych do CRBR

W związku z faktem, iż naszymi beneficjentami w grantach są organizacje pozarządowe, chcieliśmy wszystkim przypomnieć , że podmioty wpisane do KRS do dnia 31 października 2021 r. włącznie – mają obowiązek zgłosić beneficjentów rzeczywistych do CRBR w okresie od 31 października 2021 r. do 31 stycznia 2022 r. (tj. w terminie 3 miesięcy od dnia wejścia w życie art.

Konsultacje w sprawie zmian w Kryteriach wyboru operacji

W związku z aktualizacją Kryteriów wyboru operacji wraz z procedurą ustalania lub zmiany kryteriów, informujemy o możliwości zgłaszania propozycji zmian mailowo ([email protected]) lub listownie za pośrednictwem formularza do dnia 03.12.2021 roku do godz. 15.00.

Wszelkie propozycje zmian oraz uwagi należy składać wyłącznie na formularzu dostępnym poniżej.

 

Konkurs "Na największą wielkopolską pyrę oraz najsmaczniejsze jadło z pyry” rozstrzygnięty!

20 listopada odbył się konkurs „Na największą wielkopolską pyrę oraz najsmaczniejsze jadło” zorganizowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Powiat Ostrzeszowski oraz Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Ostrzeszowie.

Stowarzyszenie "Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania" z przyjemnością zaprezentowało swoje stoisko z oferowanymi materiałami oraz publikacjami. Do konkursu została przez nas zgłoszona potrawa, która okazała się wygrać w kategorii na najsmaczniejsze jadło z pyry!