Notice: Undefined index: lang in /home/klient.dhosting.pl/kallosz/olgd.org.pl/public_html/core/lang.php on line 6

Notice: Undefined index: lang in /home/klient.dhosting.pl/kallosz/olgd.org.pl/public_html/core/lang.php on line 11
Szkolenie podatki VAT i CIT - regulacje w 2018 i zmiany na 2019 :: News - Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”

Szkolenie podatki VAT i CIT - regulacje w 2018 i zmiany na 2019


Stowarzyszenie Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości  zaprasza właścicieli firm, księgowych, dyrektorów finansowych, pracowników i właścicieli biur rachunkowych, kancelarii podatkowych na szkolenie pt: PODATKI VAT I CIT - REGULACJE W 2018 I ZMIANY NA 2019

 które odbędzie się 26 października 2018 roku

 

 w budynku Stowarzyszenia Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości

 

 przy ul. Przemysłowa 27, 63-500 Ostrzeszów


 

Czas trwania szkolenia: 1 dzień w godzinach 09:00-15.00.

Cena szkolenia: 300,00 zł brutto/ pierwszy uczestnik szkolenia, 280,00 zł brutto/ drugi i kolejny uczestnik szkolenia.

  

W cenie szkolenia zapewniamy komplet materiałów dydaktycznych, poczęstunek oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu wystawiane imiennie dla każdego uczestnika szkolenia.

   

Szkolenie poprowadzi:

 

Małgorzata Rzeszutek – właściciel kancelarii podatkowej, doradca podatkowy zajmująca się na co dzień audytami podatkowymi, specjalista w prawie podatkowym i dziedzinach pokrewnych, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, doktorantka w zakresie prawa handlowego, wiedza i doświadczenie to wieloletnia praktyka w spółkach audytorskich, praca dydaktyczna w szkołach wyższych oraz przeprowadzanie audytów podatkowych w spółkach podlegających badaniu sprawozdań finansowych. Autorka publikacji w zakresie podatku dochodowego i podatku VAT.

 

Stowarzyszenie OCP nie przewiduje zmiany prowadzącego szkolenie. W razie jakiegokolwiek zdarzenia nastąpi zmiana terminu szkolenia natomiast osoba prowadząca szkolenie pozostanie bez zmian.

  

Cel szkolenia: przedstawienie zmian w podatku VAT oraz podatku dochodowym, które będą obowiązywać od 2019 roku oraz projekty zmian w ustawach o CIT, PIT i VAT.

 

Metoda szkolenia: wykład oraz warsztaty w oparciu o praktykę księgową i zgłaszane drogą elektroniczną i w trakcie szkolenia przypadki.

 

Formularz zgłoszeniowy, szczegółowy program szkolenia dostępne są na stronie

www.socp.info.pl

  oraz w biurze Stowarzyszenia OCP.

 

Program szkolenia może zostać dostosowany do potrzeb zgłaszających. W takim przypadku prosimy o wpisanie na formularzu zgłoszeniowym zagadnień jakie wykładowca powinien omówić szczegółowo lub dodatkowo.

 

Informujemy, że podane przez Państwa dane w formularzu zgłoszeniowym będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem RODO 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz przyjętą Polityką Bezpieczeństwa w Stowarzyszeniu OCP. Na stronie internetowej

www.socp.info.pl

jest dostępna Klauzula Informacyjna RODO określająca cele przetwarzania, podstawę prawną, okres przetwarzania danych oraz prawa osób, których dane będą przetwarzane.

 

 

 

 

Na zgłoszenia czekamy do 16 października 2018 r.  do godziny 15.00

 


Stronę odwiedziło: 83033 osób.