Newsletter

E-mail
Zapisz Wypisz

KONKURS BABY W KUCHNI

Zapraszamy do udziału w Konkursie „Baby w kuchni” .

Konkurs  skierowany jest do liderek /kobiet/ z obszaru Południowej Wielkopolski

A jego celem będzie wykonanie tortu  przed uczestnikami  festiwalu.

Dożynkowy Rowerowy Rajd Kulinarny

Stowarzyszenie  „Ostrzeszowska  Lokalna Grupa Działania”

zaprasza miłośników jazdy rowerem na DOŻYNKOWY ROWEROWY RAJD KULINARNY,

Rajd będzie polegał na odwiedzeniu pięciu  miejscowości w gminie Ostrzeszów,  podczas Dożynek na których uczestnicy rajdu zostaną podjęci poczęstunkiem przez sołtysa, a w zamian ocenią posiłek na karcie uczestnika.


 

Nasz projekt współpracy w najnowszym biuletynie Nasza Euro PROWincja

Bardzo nam miło poinformować, że nasz projekt współpracy realizowany z sąsiednią Lokalną Grupą Działania „Wrota Wielkopolski” został po raz kolejny zauważony i doceniony. W najnowszym biuletynie „Nasza Euro PROWincja” wydawanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w podsumowaniu PROW 2007-2013 ujęto projekt współpracy pn. „Rowerowa Pętla Południowej Wielkopolski” jako dobrą praktykę.

 

Spotkanie grupy defaworyzowanej

W dniu 29 czerwca 2016 roku w siedzibie Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” odbyło się spotkanie informacyjne dla grupy defaworyzowanej  - kobiet. Celem spotkania było wskazanie zapisów preferujących kobiety ujętych w Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016-2022 naszej LGD.

Liderki Ostrzeszowskie w Rojowie

25 czerwca 2016 roku u podnóża Kościoła p.w. Świętego Wojciecha w Rojowie spotkało się grono Liderek Ostrzeszowskich wraz z przedstawicielką Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”

Po kościele i okolicach oprowadziła Liderki Przewodnicząca KGW Rojów opowiadając historię kościoła od fundatorów począwszy, po starania obecnego Proboszcza jakimi są zrealizowane projekty OLGD.

 

Legislacja krajowa

Informujemy, że w zakładce PROW 2014-2020 został dodany punkt legislacja krajowa.

 

Spotkanie informacyjne dla grupy defaworyzowanej - kobiet

Stowarzyszenie „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla grupy defaworyzowanej - kobiet, które odbędzie się w dniu 29.06.2016 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Stowarzyszenia  „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 62 586 03 20.

Spotkanie informacyjne

W dniu 21.06.2016 r. w sali nr 17 Urzędu Miasta i Gminy Ostrzeszów odbyło się spotkanie informacyjne.

Bicie rekordu Polski podczas festiwalu

Zachęcamy do wzięcia udziału w biciu rekordu Polski  w zjedzeniu na czas 10 babeczek z farszem pasztetowym. Próba bicia rekordu odbędzie się 11 września 2016 roku o godz. 17.30 podczas XI Ogólnopolskiego Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi w Ostrzeszowie. 

 

Szkolenie dla Członków Rady oraz pracowników biura SOLGD.

W dniu 20.06.2016 r. o godznie 10.00 w siebie Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” odbyło się szkolenie dla Członków Rady oraz pracowników biura SOLGD.

[1] 2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Stronę odwiedziło: 167633 osób.