Newsletter

E-mail
Zapisz Wypisz

Rusza Konkurs SENIORZY W AKCJI

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” i Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie „Seniorzy w akcji” Inkubator + dotacje na działania społeczne osób starszych i inicjatywy międzypokoleniowe. Konkurs skierowany jest do osób 60+ i do par międzypokoleniowych, które mają pomysł na projekt społeczny, chcą pracować nad jego rozwojem i zrealizować przy wsparciu ekspertów, doświadczonych animatorów i uczestników programu.

49 koncert z cyklu PERŁY W KORONIE

serdecznie zapraszamy na 49 koncert z cyklu "Perły w koronie", tym razem wyjątkowo w piątek, 27 lutego 2015r., na godzinę 18:00. Jak zawsze w Klasztorze Sióstr Nazaretanek w Ostrzeszowie. - wstęp wolny

 

„CWINT na tropie bozonu Higgsa ASTROFOTOGRAFIA – Mikroskopia stereoskopowa”


W imieniu Centrum Wiedzy i Nowych Technologii im. Jana Pawła II zapraszamy na bezpłatne warsztaty dotyczące zagadnień ASTROFOTOGRAFII.

Podczas zajęć będą m.in. omawiane zagadnienia z zakresu fotografii obiektów układu słonecznego (planet, księżyca), obiektów głębokiego nieba (mgławic, galaktyk) oraz zagadnienia dotyczące specjalistycznego sprzętu do astrofotografii. Zdobytą wiedzę i umiejętności będzie można doświadczalnie sprawdzić podczas nocnych sesji fotograficznych i obróbki zebranego materiału fotograficznego.

Sympozjum „W kierunku zrównoważonej i konkurencyjnej turystyki Europy”

FAPA zaprasza przedstawicieli organizacji zrzeszających przedsiębiorców działających w sektorze turystyki do udziału w międzynarodowym sympozjum „W kierunku zrównoważonej i konkurencyjnej turystyki Europy”. Sympozjum odbędzie się w dniu 17 marca 2015r. w Brukseli. Podczas spotkania zostaną przeanalizowane obecne trendy turystyczne w Europie oraz zostaną przedyskutowane wyzwania stojące przed przemysłem turystycznym.

LIDERKI OSTRZESZOWSKIE - III WIECZÓR KOLĘD

W dniu 17 stycznia 2015 roku  w sali OSP Zajączki odbył się III Wieczór Kolęd zorganizowany przez Liderki Ostrzeszowskie przy współpracy Stowarzyszenia” Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”.

Gospodyniami  Wieczoru Kolęd wzorem  ubiegłego roku było Koło Gospodyń Wiejskich Zajączki

Spotkanie powiatowe w ramach projektu „Rady Pożytku do STANDARDowego użytku”

Na prośbę Centrum PISOP z Poznania zapraszamy przedstawicieli samorządów oraz organizacji pozarządowych  na Spotkanie Powiatowe w Ostrzeszowie, które odbędzie się w dniu 30.01.2015 roku w godz. 10.00 -12.30

Festiwal Pasztetników w prestiżowym przewodniku Gault&Millau 2015

Mamy zaszczyt poinformować, że Ogólnopolski Festiwal Pasztetników i Potraw z Gęsi został zauważony, doceniony i opisany w pierwszej edycji prestiżowego przewodnika Gault&Millau Polska 2015

Nabory wniosków w unijnym programie Europa dla obywateli w 2015 r.

Informujemy o ogłoszeniu naborów w obu komponentach Programu "Europa dla obywateli". Termin składania wniosków to 2 marca 2015, godz. 12:00 czasu brukselskiego.

W dniu 14 kwietnia 2014 Rada Unii Europejskiej przyjęła rozporządzenie ustanawiające na lata 2014-2020 program "Europa dla obywateli”, który ma na celu zwiększenie świadomości obywateli o historii i integracji europejskiej oraz pomoc obywatelom w lepszym zrozumieniu polityki UE i jej wpływie na ich codzienne życie.

W dniu 24.12.2014 biuro nieczynne

Informujemy, że w dniu 24.12.2014 (Wigilia) biuro OLGD będzie nieczynne.

Wesołych Świąt

Życzymy, by nadchodzące  Święta minęły w rodzinnej atmosferze,
  a Nowy Rok był pełen radości,szczęścia i pomyślności

 
           Zarząd i pracownicy Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania

[1] 2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Stronę odwiedziło: 83931 osób.