Newsletter

E-mail
Zapisz Wypisz

SPOTKANIE NOWOROCZNE

W dniu 5 stycznia 2016 roku w siedzibie Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania „ odbyło się spotkanie Noworoczne Liderek Ostrzeszowskich i przedstawicieli OLGD.

Wciąż jeszcze w bożonarodzeniowej atmosferze Liderki dały się ponieść wspomnieniom minionego roku, nie zabrakło też planów na Nowy Rok.

SOCP zaprasza na szkolenie

SOCP zaprasza kadrę zarządzającą przedsiębiorstwem, dyrektorów finansowych,głównych księgowych, pracowników działów księgowych i działów powiązanych zajmujących się kwestiami podatkowymi, pracowników działów finansowych, pracowników i właścicieli biur rachunkowych, kancelarii podatkowych na szkolenie: pt. „Nowe regulacje w obszarze cen transferowych w 2016 roku” które odbędzie się 5 lutego 2016 roku w budynku Stowarzyszenia Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości ul. Przemysłowa 27, 63-500 Ostrzeszów.

LSR złożona do konkursu

Informujemy, że w dniu 23 grudnia 2015 roku jako pierwsza LGD w Wielkopolsce złożyliśmy wniosek o wybór LSR wraz z załącznikami w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego. LSR został przygotowany przez nasze Stowarzyszenie z udziałem lokalnej społeczności (szczegółowa prezentacja etapów powstawania strategii w zakładce PROW 2014-2020/ Metody partycypacji).  

53 koncert z cyklu PERŁY W KORONIE

Serdecznie zapraszamy na 53 koncert z cyklu "Perły w koronie", 10 stycznia 2016 r., o godz 18:00, w klimacie jeszcze bożonarodzeniowym, pt. "Z rodziną lepiej. Świąteczne granie i śpiewanie",  wystąpią:  Ostrzeszowskie rodziny muzykujące i goście.

 

 

Życzenia Świąteczne i Noworoczne

 Najserdeczniejsze życzenia zdrowych pogodnych  Świąt Bożego Narodzenia,

oraz samych sukcesów w Nowym 2016 Roku

życzy Stowarzyszenie "Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania"

  INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH

24.12.2015 R. /WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA/ I 31.12.2015 R. /SYLWESTER/


BIURO STOWARZYSZENIA „OSTRZESZOWSKA LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA”

BĘDZIE NIECZYNNE.

 

Żółty Przewodnik Gault & Millau Polska

Miło nam poinformować, że "Ogólnopolski Festiwal Pasztetników i Potraw z Gęsi" został

rekomendowany przez Żółty Przewodnik Gault & Millau Polska.

52 koncert z cyklu PERŁY W KORONIE

Serdecznie zapraszamy na 52 koncert z cyklu "Perły w koronie",  22 listopada 2015r., na godzinę 18:00. Jak zawsze w Klasztorze Sióstr Nazaretanek w Ostrzeszowie. - wstęp wolny

Narodowa Loteria Paragonowa

Zachęcamy do udziału w Narodowej Loterii Paragonowej organizowanej przez Ministerstwo Finansów. Wszelkie informacje nt. zasad, nagród i losowania znajdują się na stronie www.loteriaparagonowa.gov.pl

Spotkanie konsultacyjne z wójtami, burmistrzami i starostą

W dniu 28.10.2015 w siedzibie OLGD odbyło się spotkanie konsultacyjne z wójtami, burmistrzami i starostą obszaru wdrażania LSR. Spotkanie stanowi kolejną metodę partycypacji stosowaną w procesie tworzenia LSR.

[1] 2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Stronę odwiedziło: 88235 osób.