Newsletter

E-mail
Zapisz Wypisz

Legislacja krajowa

Informujemy, że w zakładce PROW 2014-2020 został dodany punkt legislacja krajowa.

 

Spotkanie informacyjne dla grupy defaworyzowanej - kobiet

Stowarzyszenie „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne dla grupy defaworyzowanej - kobiet, które odbędzie się w dniu 29.06.2016 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Stowarzyszenia  „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 62 586 03 20.

Spotkanie informacyjne

W dniu 21.06.2016 r. w sali nr 17 Urzędu Miasta i Gminy Ostrzeszów odbyło się spotkanie informacyjne.

Bicie rekordu Polski podczas festiwalu

Zachęcamy do wzięcia udziału w biciu rekordu Polski  w zjedzeniu na czas 10 babeczek z farszem pasztetowym. Próba bicia rekordu odbędzie się 11 września 2016 roku o godz. 17.30 podczas XI Ogólnopolskiego Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi w Ostrzeszowie. 

 

Szkolenie dla Członków Rady oraz pracowników biura SOLGD.

W dniu 20.06.2016 r. o godznie 10.00 w siebie Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” odbyło się szkolenie dla Członków Rady oraz pracowników biura SOLGD.

Konkurs Kulinarny

Stowarzyszenie „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Kulinarnym, który odbędzie się podczas XI Ogólnopolskiego Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi.

 

 

Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. Społeczno-gospodarcza aktywizacja kobiet na obszarach wiejskich

W imieniu Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie serdecznie zapraszamy do udziału w szóstej Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "Społeczno-gospodarcza aktywizacja kobiet na obszarach wiejskich", która odbędzie się w dniu 1 lipca 2016 roku w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, al. 29-go Listopada 46. 

 

Szkolenie na temat możliwości pozyskania funduszy unijnych w ramach działań PROW 2014-2020

W dniu 6.06.2016 w Ostrzeszowie odbyło się szkolenie na temat możliwości pozyskania funduszy unijnych w ramach działań PROW 2014-2020 realizownaych przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Inicjatorami spotkania byli Pan Krzysztof Grabowski – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Pan Mikołaj Grzyb – Radny Województwa Wielkopolskiego.

Konkurs LEGENDA O OSTRZESZOWSKIEJ GĘSI

Stowarzyszenie „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” przy współpracy z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Ostrzeszów im. Stanisława Czernika ogłasza konkurs „LEGENDA O OSTRZESZOWSKIEJ GĘSI”.

 

 

Konkurs OSTRZESZOWSKA GĘŚ W OBIEKTYWIE

Stowarzyszenie „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” przy współpracy z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Ostrzeszów im. Stanisława Czernika ogłasza konkurs "OSTRZESZOWSKA GĘŚ W OBIEKTYWIE

[1] 2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Stronę odwiedziło: 142899 osób.