Notice: Undefined index: lang in /home/klient.dhosting.pl/kallosz/olgd.org.pl/public_html/core/lang.php on line 6

Notice: Undefined index: lang in /home/klient.dhosting.pl/kallosz/olgd.org.pl/public_html/core/lang.php on line 11
News - Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.
Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR) współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”

Newsletter

E-mail
Zapisz Wypisz

Z A P R O S Z E N I E

 Stowarzyszenie „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania „  serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta oraz gości z całego kraju do uczestnictwa w XIII Ogólnopolskim Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi w dniu 16 września 2018roku

Podpisanie umów grantowych

W dniu 22 czerwca 2018 roku w siedzibie Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” miało miejsce uroczyste podpisanie kolejnych umów z Grantobiorcami, co umożliwi realizację grantów na naszym terenie.

Wyjazd studyjny do Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Ducha Gór

W dniach 18-19 czerwca 2018 roku odbył się wyjazd studyjny do Lokalnej Grupy Działania Partnerstwo Ducha Gór. Celem wyjazdu była wymiana doświadczeń w zakresie wdrażania programu Leader. 

Kalendarz Regat 2018 r.

Pragniemy Państwa poinformować, iż Regaty o Pieczoną Ostrzeszowską Gęś, które odbywają się

 w Jacht Klub Orion w Kobylej Górze znalazły się

w Kalendarzu Regat Pucharu Żeglarskiego Południowej Wielkopolski 2018 

Aktualizacja zasad przetwarzania danych osobowych

W związku ze zmianą przepisów dotyczących ochrony danych osobowych związanych z ubieganiem się o wparcie w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER objętego PROW na lata 2014-2020, prezntujemy Państwu pismo z ARiMR oraz wzory dokumentów dotyczących przetwarzania danych osobowych.

Wielkopolskie Regionalne Forum Terytorialne

W dniu 11 czerwca 2018 roku w auli budynku Collegium Oecologicum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu odbyło się spotkanie subregionalne Wielkopolskie Regionalne Forum Terytorialne

Nowy wzór formularza umowy o przyznaniu pomocy

Uprzejmie informujemy, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa opracowała wzór formularza umowy o przyznaniu pomocy na operacje w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. 

Aktualizacja informacji pomocniczej przy wypełnianiu formularza informacji monitorującej z realizacji biznesplanu

 W związku ze zmianą formularza umowy o przyznaniu pomocy na operacje w zakresie  podejmowania działalności gospodarczej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uaktualniła Informację pomocniczą przy wypełnianiu formularza informacji monitorującej z realizacji biznesplanu / Informacji po realizacji operacji.

Nowy wzór formularza umowy o przyznaniu pomocy

Uprzejmie informujmy, że Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa opracowała wzór formularza umowy o przyznaniu pomocy na operacje w zakresie  podejmowania działalności gospodarczej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. 

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”

 W dniu 28 maja 2018 r. o godzinie 13.00 w sali nr 17 Urzędu  Miasta i Gminy Ostrzeszów odbyło się Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Członków (WZC)  Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”.

[1] 2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Stronę odwiedziło: 104828 osób.