Newsletter

E-mail
Zapisz Wypisz

KONKURS „KULINARNE RARYTASY WIELKOPOLSKIEJ AGROTURYSTYKI” i KONKURS „SOŁTYSKA – LIDERKA”

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich przypomina, że do 15 września br. można nadsyłać zgłoszenia na dwa konkursy ogłoszone przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego: KONKURS „KULINARNE RARYTASY WIELKOPOLSKIEJ AGROTURYSTYKI” –  dla wielkopolskich gospodarstw agroturystycznych oraz KONKURS „SOŁTYSKA – LIDERKA” – dla aktywnych kobiet, wielkopolskich Sołtysek.

Realizacja projektu współpracy - udział OLGD i LGD Wrota Wielkopolski na festiwalu w Czechach

W dniach 23-24 sierpnia 2014 roku reprezentanci obu LGD, będących partnerami projektu współpracy "Dziedzictwo Południowej Wielkopolski" uczestniczyli w wyjeździe studyjnym do Czech.

 

Stowarzyszenie Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Dobrego Smaku

W dniach od 14 do 17 sierpnia 2014 roku  Stowarzyszeniem Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania wraz ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania „Wrota Wielkopolski”  w ramach realizacji Projektu Współpracy pn. „Dziedzictwo Południowej Wielkopolski” wzięło udział w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Dobrego Smaku w Poznaniu. Festiwal Dobrego Smaku to prestiżowa impreza w dziedzinie kulinariów, przyciągająca wielu pasjonatów,  znawców  i wystawców  kuchni z różnych regionów nie tylko Polski.

         

 

WARSZTATY

Stowarzyszenie LGD „Wrota Wielkopolski” oraz Stowarzyszenie „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” w ramach realizacji projektu współpracy „DZIEDZICTWO POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców z terenu lokalnych grup działania do wzięcia udziału w:

WYJAZD NA FESTIWAL PRODUKTU LOKALNEGO W CZECHACH

Stowarzyszenie LGD „Wrota Wielkopolski” oraz Stowarzyszenie „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” serdecznie zapraszają agroturystów, rzemieślników oraz członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu lokalnych grup działania do wzięcia udziału w charakterze wystawcy na: Festiwalu Produktu Lokalnego w Czechach- Hat’ w ramach realizacji projektu współpracy „DZIEDZICTWO POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI

WYJAZD NA FESTIWAL PRODUKTU LOKALNEGO W USTRONIU

Stowarzyszenie Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania serdecznie zaprasza agroturystów, rzemieślników oraz członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu lokalnej grupy działania do wzięcia udziału w charakterze wystawcy na: Festiwalu Produktu Lokalnego w Ustroniu w ramach realizacja projektu współpracy „DZIEDZICTWO POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI”


WYJAZD NA OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL DOBREGO SMAKU W POZNANIU

Stowarzyszenie LGD „Wrota Wielkopolski” oraz Stowarzyszenie „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” serdecznie zapraszają agroturystów, rzemieślników oraz członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z terenu lokalnych grup działania do wzięcia udziału w charakterze wystawcy na: Ogólnopolskim Festiwalu Dobrego Smaku w Poznaniu w ramach realizacja projektu współpracy „DZIEDZICTWO POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI”

 

Konkurs na najlepszy pasztet i najlepszą potrawę z gęsi.

Stowarzyszenie Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konkursach na najlepszy pasztet i najlepszą potrawę z gęsi. Konkursy odbędą się w dniu 13 września 2014 roku w Zespole Szkól nr 2 (Szkoła Rolnicza) przy ul. Zamkowej 12 w Ostrzeszowie.

KONKRUS POLSKA NALEWKA ROKU 2014

To już ósma edycja konkursu, który wyciągną nalewki z piwniczek i kredensów polaków i pokazał je światu. Wzorem OFDS poszli inni i dziś w całej Polsce odbywają się konkursy i turnieje nalewek, ale to właśnie konkurs Polska Nalewka Roku jest tym najnardziej prestiżowym, na który zjeżdżają się uczestnicy z całej Polski.

[1] 2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Stronę odwiedziło: 88230 osób.