Newsletter

E-mail
Zapisz Wypisz

STOWARZYSZENIE OLGD WYBRANE DO REALIZACJI STRATEGII ROZWOJU LOKALNEGO KIEROWANEGO PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ.

Informujemy, że w dniu 21 kwietnia 2016 r. Zarząd Województwa Wielkopolskiego zatwierdził Listę ocenionych lokalnych strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR), współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, które zostały złożone w konkursie ogłoszonym w dniach od 10 listopada do 30 grudnia 2015 roku.

XI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PASZTETNIKÓW I POTRAW Z GĘSI

W dniu 11 września 2016 roku organizatorzy zapraszają na XI Ogólnopolski Festiwal Pasztetników i Potraw z Gęsi, podczas którego zapewniają wiele atrakcji i konkursów.

 

 

 

Nabór przedsiębiorstw na stoiska regionalne Województwa Wielkopolskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór przedsiębiorstw na stoiska regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2016 r. na targi wpisane w obszar Inteligentnych Specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”. Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (zgodnie z  rozporządzeniem Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.) posiadających siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem inteligentnej specjalizacji „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”.

Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie

Inkubator zaprasza właścicieli firm, głównych księgowych, pracowników działów finansowych, pracowników i właścicieli biur rachunkowych, kancelarii podatkowych na szkolenie: pt. PODATEK DOCHODOWY OD OSÓB PRAWNYCH W 2016 ROKUktóre odbędzie się 5 maja 2016 roku w budynku Stowarzyszenia Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości, ul. Przemysłowa 27, 63-500 Ostrzeszów

 

Zmiany w ustawie Prawo o stowarzyszeniach

20 maja 2016 r. wejdą w życie zmiany związane z nowelizacją ustawy Prawo o stowarzyszeniach. Więcej o nich: http://poradnik.ngo.pl/wiadomosc/1667764.htmlngo.pl

Nowicki Naturalnie na liście Newsweeka

Miło nam poinformować, że członek naszego Stowarzyszenia oraz wielokrotny laureat konkursów kulinarnych w ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi, firma Nowicki Naturalnie znalazła się na liście 10 miejsc w całej Polsce, w których można kupić najlepsze mięso i wędliny opublikowanych przez "Newsweek".

 

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy,
aby nastrój tych Świąt
przybranych wiosenną radością i beztroską
utrwalił się w Waszych sercach na  długi czas
i pozostał z Wami także w poświątecznej codzienności

                                                      Zarząd i pracownicy Stowarzyszenia

                                                    "Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania"

SPOTKANIE FESTIWALOWE

W dniu 16 marca 2016 roku w siedzibie Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” odbyło się spotkanie organizacyjne w sprawie XI Ogólnopolskiego Festiwalu Pasztetników i Potraw z Gęsi .

54 koncert z cyklu PERŁY W KORONIE

Serdecznie zapraszamy na 54 koncert z cyklu "Perły w koronie", 13 marca 2016r.,w niedzielę,  o godzinie 18:00 . Jak zawsze w Klasztorze Sióstr Nazaretanek w Ostrzeszowie

W programie koncertu pt "W organowym majestacie", na królu instrumentów-organach, zagra prawdziwy pasjonat- p. Andrzej Mytkowski.

Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie

SOCP zaprasza pracowników zatrudnionych w dziale kadr, księgowych, właścicieli firm zatrudniających lub zamierzających zatrudnić cudzoziemców, właścicieli biur rachunkowych na szkolenie: pt. „Zatrudnianie i powierzanie pracy zarobkowej cudzoziemcom na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej” , które odbędzie się 18 marca 2016 roku w budynku Stowarzyszenia Ostrzeszowskie Centrum Przedsiębiorczości ul. Przemysłowa 27 w Ostrzeszowie.

 

[1] 2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Stronę odwiedziło: 97761 osób.