Newsletter

E-mail
Zapisz Wypisz

Sympozjum „W kierunku zrównoważonej i konkurencyjnej turystyki Europy”

FAPA zaprasza przedstawicieli organizacji zrzeszających przedsiębiorców działających w sektorze turystyki do udziału w międzynarodowym sympozjum „W kierunku zrównoważonej i konkurencyjnej turystyki Europy”. Sympozjum odbędzie się w dniu 17 marca 2015r. w Brukseli. Podczas spotkania zostaną przeanalizowane obecne trendy turystyczne w Europie oraz zostaną przedyskutowane wyzwania stojące przed przemysłem turystycznym.

LIDERKI OSTRZESZOWSKIE - III WIECZÓR KOLĘD

W dniu 17 stycznia 2015 roku  w sali OSP Zajączki odbył się III Wieczór Kolęd zorganizowany przez Liderki Ostrzeszowskie przy współpracy Stowarzyszenia” Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania”.

Gospodyniami  Wieczoru Kolęd wzorem  ubiegłego roku było Koło Gospodyń Wiejskich Zajączki

Spotkanie powiatowe w ramach projektu „Rady Pożytku do STANDARDowego użytku”

Na prośbę Centrum PISOP z Poznania zapraszamy przedstawicieli samorządów oraz organizacji pozarządowych  na Spotkanie Powiatowe w Ostrzeszowie, które odbędzie się w dniu 30.01.2015 roku w godz. 10.00 -12.30

Festiwal Pasztetników w prestiżowym przewodniku Gault&Millau 2015

Mamy zaszczyt poinformować, że Ogólnopolski Festiwal Pasztetników i Potraw z Gęsi został zauważony, doceniony i opisany w pierwszej edycji prestiżowego przewodnika Gault&Millau Polska 2015

Nabory wniosków w unijnym programie Europa dla obywateli w 2015 r.

Informujemy o ogłoszeniu naborów w obu komponentach Programu "Europa dla obywateli". Termin składania wniosków to 2 marca 2015, godz. 12:00 czasu brukselskiego.

W dniu 14 kwietnia 2014 Rada Unii Europejskiej przyjęła rozporządzenie ustanawiające na lata 2014-2020 program "Europa dla obywateli”, który ma na celu zwiększenie świadomości obywateli o historii i integracji europejskiej oraz pomoc obywatelom w lepszym zrozumieniu polityki UE i jej wpływie na ich codzienne życie.

W dniu 24.12.2014 biuro nieczynne

Informujemy, że w dniu 24.12.2014 (Wigilia) biuro OLGD będzie nieczynne.

Wesołych Świąt

Życzymy, by nadchodzące  Święta minęły w rodzinnej atmosferze,
  a Nowy Rok był pełen radości,szczęścia i pomyślności

 
           Zarząd i pracownicy Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania

Komisja Europejska zatwierdziła Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020

Uprzejmie informujemy, że Komisja Europejska zatwierdziła w piątek – 12.12.2014 r.  Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Polska jest jednym z trzech krajów, jak podaje MRiRW, które zakończyły negocjacje.

Warsztaty na temat dekoracji stołu i savoir-vivre

W dniu 5.12.2014 roku w Restauracji DWOREK w Ostrzeszowie odbyły się warsztaty na temat dekoracji stołu i savoir-vivre. Szkolenie skierowane było do grona kobiet, które prezentują dziedzictwo kulinarne naszego regionu na stoiskach  podczas festiwali, konferencji, konkursów zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich. Celem warsztatów było zdobycie wiedzy i umiejętności praktycznych związanych z estetyką podawanych potraw oraz zasadami savoir-vivre.

Szkolenia związane z tematem tworzenia i funkcjonowania stowarzyszeń

Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych w Poznaniu organizuje w Biskupicach Ołobocznych, powiat ostrowski 2 bezpłatne szkolenia związane z tematem tworzenia i funkcjonowania stowarzyszeń.

[1] 2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Stronę odwiedziło: 86144 osób.