Newsletter

E-mail
Zapisz Wypisz

Nowe formularze wniosków

Nowy formularz wniosków dla Małych Projektów, który będzie obowiązywał w naborze wniosków ogłoszonym w maju przez nasze LGD.

Wizyta w OLGD w ramach projektu eSzkoła - Moja Wielkopolska

 W dniu 17.04.2014 grupa projektowa z Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Kobylej Górze złożyła wizytę w OLGD. Wizyta była elementem projektu "Ale pasztet" realizowanego w ramach "eSzkoła - Moja Wielkopolska" prowadzonej przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w partnerstwie z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Ogólnopolską Fundacją Edukacji Komputerowej.

 

Wielkopolskie Forum Lokalnych Grup Działania w Parlamencie Europejskim – Bruksela 7.04.2014 roku

W dniach 4-8 kwietnia 2014 roku odbył się wyjazd studyjny przedstawicieli wielkopolskich LGD do Brukseli.

 

LIDERKI OSTRZESZOWSKIE NA WARSZTATACH WIKLINY PAPIEROWEJ

Na zaproszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Zajączkach  w dniu 05.04. 2014 r. Liderki Ostrzeszowskie wraz z przedstawicielką Stowarzyszenia „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” wzięły udział w warsztatach z wikliny papierowej.

Warsztaty – Małe Projekty

Stowarzyszenie „Ostrzeszowska Lokalna Grupa Działania” zaprasza na warsztaty dotyczące działania „Małe Projekty” .

Bezpłatna aplikacja STANDARDY.NGO.PL dla organizacji pozarządowych

Portal ngo.pl przygotował specjalną bezpłatną aplikację STANDARDY.NGO.PL, dzięki której organizacje pozarządowe mogą szybko sprawdzić, czy w organizacji przestrzegane są standardy formalno-prawne.

 

Zajęcia artystyczne w Stacji Bukownica

Zarząd Stowarzyszenia Kulturalno-Edukacyjnego "Stacja Bukownica" zaprasza do udziału w warsztatowych zajęciach artystycznych w ramach projektu "II Wiejska Akademia Artystyczna na stacji kolejowej w Bukownicy". Projekt realizowany będzie od marca do czerwca 2014 w ramach którego proponuje się dzieciom, młodzieży, dorosłym i seniorom w tym ludziom z niepełnosprawnościami zajęcia artystyczne przeprowadzane na stacji. 

Informacja dla beneficjentów w sprawie zamówień publicznych

Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu informuje, że prowadzi kontrolę postępowania o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzonego w trybie ustawy Prawo zamówień publicznych, w ramach operacji realizowanych za środków PROW 2007-2013.

Natomiast zgodnie z obowiązującymi procedurami nie świadczy doradztwa w tym zakresie.     

Projekt PROW 2014-2020

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą wersją projektu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z dnia 12 marca 2014 r.

[1] 2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Stronę odwiedziło: 97058 osób.